Matrix jest firmą bazującą na wieloletnim doświadczeniu właściciela w branży warzyw i owoców, ich przechowywaniu jak i  w ich transporcie.
Posiadamy dwa obiekty magazynowe o łącznych możliwościach przechowywania 800 palet w temperaturze kontrolowanej ( 0°C do 15°C ) oraz  500 w miejscu ze zmniejszoną wilgotnością tzw magazyn suchy. Oferujemy krótko i długoterminowe składowanie towarów oraz przeładunki.  Nasze magazyny mieszczą się w Ostrowcu Świętokrzyskim oraz Dąbrowie Górniczej.  Oba magazyny  zapewniają szybkie i sprawne załadunki jak i rozładunki.

Oprócz magazynowania oferujemy również usługi pełnej kontroli ilościowej i jakościowej towaru a także weryfikacji jego dalszej użyteczności . Posiadamy również możliwość etykietowania za pomocą etykiety drukowanej oraz pakowania w wybrany przez Państwa sposób. Posiadamy nowoczesną maszynę do pakowania ( flow pack). Gwarantujemy zachowanie najwyższych standardów usług – nie tylko ze względu na zachowanie norm ISO, ale również ze względu na podobieństwo i powtarzalność działań  które doskonalimy od lat.

Nasze magazyny objęte są systemem monitorującym oraz alarmowym nadzorowanym przez całodobową służbę ochrony.

Powierzając nam swój towar możesz być pewny, że jest w rękach profesjonalistów.

Nasz Matrix – Nasz Świat


Właściciel:
Mateusz Mikołajek
501 122 452
matteo@matrix-tsl.pl

Dyrektor ds logistyki i magazynowania:
Damian Skowron
501 212 936
magazyn@matrix-tsl.pl